Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: IMEC VZW-Levering IT Materiaal-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze opdracht moet leiden tot een (niet-exclusieve) raamovereenkomst met één leverancier voor de aankoop van ICT materiaal en eventuele bijhorende onderhoudsovereenkomsten.