Lieferungen - 247601-2023
Submission deadline has been amended by:  315283-2023
Polen-Warschau: Softwarepaket und Informationssysteme
2023/S 082-247601
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 3-letniej subskrypcji oprogramowania Microsoft w ramach programu licencyjnego Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES) lub oprogramowania równoważnego na rzecz podmiotów SBŁ
Referenznummer der Bekanntmachung: AZLZ.26.24.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (OPZ).
2. Zamawiający będzie zamawiał oprogramowanie sukcesywnie na podstawie zamówień cząstkowych z zastrzeżeniem, że pierwsza dostawa obejmująca oprogramowanie wymienione w ust. 2.1 OPZ (Specyfikacja ilościowa zamówienia początkowego) nastąpi 01.09.2023 r. bez konieczności składania zamówienia cząstkowego. Jeżeli oprogramowanie objęte zamówieniem początkowym (tj. pierwszą dostawą) zostanie udostępnione przed 01.09.2023 r., Strony uzgadniają, że datą dostawy będzie 01.09.2023 r. Zamówień w imieniu Odbiorców będzie dokonywało Centrum Łukasiewicz.
3. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zgodnie z zasadami określonymi w SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
48223000 E-Mail-Softwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.Oprogramowanie będące przedmiotem zamówienia:
a. M365 EDU A3 Unifield ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUser,
b. M365 EDU A5 Unifield ShrdSvr ALNG SubsVL MVL,
c. Defender O365 (Plan 1) Eu Sub Per User,
d. PwrBIProfer EDU ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUser,
e. PrjctPln3 Edu User,
f. Visio Plan 2 for Faculty
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (OPZ).
3. Zamawiający będzie zamawiał oprogramowanie sukcesywnie na podstawie zamówień cząstkowych z zastrzeżeniem, że pierwsza dostawa obejmująca oprogramowanie wymienione w ust. 2.1 OPZ (Specyfikacja ilościowa zamówienia początkowego) nastąpi 01.09.2023 r. bez konieczności składania zamówienia cząstkowego. Jeżeli oprogramowanie objęte zamówieniem początkowym (tj. pierwszą dostawą) zostanie udostępnione przed 01.09.2023 r., Strony uzgadniają, że datą dostawy będzie 01.09.2023 r. Zamówień w imieniu Odbiorców będzie dokonywało Centrum Łukasiewicz.
4.. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zgodnie z zasadami określonymi w SWZ.
5. Oprogramowanie, które Wykonawca dostarczy w ramach Umowy, musi pochodzić bezpośrednio od producenta lub z legalnych kanałów dystrybucyjnych.