Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à la fourniture d'armes de service (pistolet compact semi-automatique 9 x 19 mm), de munitions et d'accessoires
Numéro de référence: Frontex/2021/0395/OP/MS
II.1.2)Code CPV principal35300000 Armes, munitions et pièces associées
II.1.4)Description succincte:
La présente procédure de passation des marchés porte sur l'attribution d'un/de contrat(s)-cadre(s) pour la fourniture d'armes de service (9 x 19 mm de pistolet semi-automatique), d'accessoires et de services connexes, ainsi que de leurs munitions, destinés à être utilisés par le
Le corps permanent européenne de garde-frontières et de garde-côtes. La procédure d'appel d'offres est divisée en 2 lots:
• Lot 1: pistolet compact semi-automatique 9 x 19 mm, accessoires et formation;
• Lot 2: munitions.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pistolet compact semi-automatique 9 x 19 mm, accessoires et formation
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)35300000 Armes, munitions et pièces associées
II.2.4)Description des prestations:
Lot 1: Pistolet semi-automatique compact 9 x 19 mm, accessoires et formation, y compris l'ensemble des fournitures et services suivants:
Pistolets:
— pistolets 9 x 19 mm, semi-automatiques et compacts comprenant le kit de nettoyage, l'étui du pistolet, le manuel d’usage et d'autres documents;
— kit contenant des pièces de rechange pour pistolets;
— jeux d'outils d'armurier.
Accessoires:
— trois magazines par pistolet;
— ensembles pour pistolets 9 x 19 mm, semi-automatiques;
— torches électriques;
— manuels et autre documentation pour les accessoires, le cas échéant.
Services de formation:
— formation des armuriers;
— formation des instructeurs de tir.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
Lot 2: munitions, y compris les fournitures suivantes:
— munitions Full Metal Jacket (FMJ) 9 x 19 mm;
— munitions à déformation 9 x 19 mm.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szolgálati fegyverek (kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztoly), lőszer és kiegészítők beszerzésére irányuló keretszerződés
Hivatkozási szám: Frontex/2021/0395/OP/MS
II.1.2)Fő CPV-kód35300000 Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
II.1.4)Rövid meghatározás:
A közbeszerzési eljárás tárgya szolgálati fegyverek (kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztoly) és kiegészítők, valamint kapcsolódó szolgáltatások és lőszer az Európai Határ- és Parti Őrség készenléti alakulatai számára való beszerzésére irányuló keretszerződés(ek) odaítélése.
A pályázati eljárás a következő 2 tételre oszlik:
• 1. tétel: kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztolyok, kiegészítők és képzés;
• 2. tétel: lőszer.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztolyok, kiegészítők és képzés
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)35300000 Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. tétel: kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztolyok, kiegészítők és képzés, a következő beszerzéseket és szolgáltatásokat tartalmazóan:
Pisztolyok:
— kompakt 9 x 19 mm-es félautomata pisztolyok, tisztítókészletet, pisztolytokot, használati utasítást és egyéb dokumentációkat is tartalmazóan,
— pisztolyok pótalkatrész-készletei,
— fegyvermesteri eszközkészletek.
Kiegészítők:
— három tár minden pisztolyhoz,
— pisztolytáskakészletek a 9 x 19 mm-es félautomata pisztolyokhoz,
— elemlámpák,
— adott esetben a kiegészítők kézikönyvei és egyéb dokumentáció.
Képzési szolgáltatások:
— fegyvermesterek képzése,
— lövészoktatók képzése.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
2. tétel: Lőszer, a következő beszerzéseket tartalmazóan:
— 9 x 19 mm-es teljesköpenyes acéllövedék lőszer,
— 9 x 19 mm-es deformálódó lőszer.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst voor de levering van dienstwapens (Compact semi-automatische pistool van kaliber 9 x 19 mm), munitie en accessoires
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie35300000 Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze aanbestedingsprocedure behelst de gunning van (een) raamovereenkomst(en) voor de levering van dienstwapens (compacte semi-automatische pistolen van kaliber 9 x 19 mm), accessoires en aanverwante diensten en bijbehorende munitie voor gebruik door
Het permanente corps van de Europese grens- en kustwacht. De aanbestedingsprocedure is verdeeld in de volgende twee percelen:
• Perceel 1: compacte semi-automatische pistolen van kaliber 9 x 19 mm, accessoires en opleiding;
• Perceel 2: munitie.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Compact semi-automatische pistool van kaliber 9 x 19 mm, accessoires en opleiding
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)35300000 Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 1: Compact semi-automatisch pistool van kaliber 9 x 19 mm, accessoires en opleiding, met inbegrip van de volgende reeks leveringen en diensten:
pistolen:
— compacte pistolen van kaliber 9 x 19 mm, halfautomatische pistolen met inbegrip van reinigingskits, pistolencase, handleiding en andere documentatie van de eigenaar;
— pistolenonderdelenkits;
— gereedschapsets voor armaturen.
— drie magazijnen per pistool;
— holstersets voor halfautomatische pistolen van kaliber 9 x 19 mm;
— zaklampen;
— handleidingen en andere documentatie voor de accessoires, indien van toepassing.
Opleidingsdiensten:
— opleiding van wapenmeesters;
— opleiding voor schietinstructeurs.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Perceel 2: Munitie, met inbegrip van de volgende benodigdheden:
— Full Metal Jacket (FMJ) munitie van kaliber 9 x 19 mm;
— deformatie-munitie van kaliber 9 x 19 mm.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru pentru furnizarea de arme de serviciu (pistol semiautomat compact 9 x 19 mm), de muniții și accesorii
Număr de referinţă: Frontex/2021/0395/OP/MS
II.1.2)Cod CPV principal35300000 Arme, muniţii şi piese conexe
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestei proceduri de achiziții publice este de a atribui un contract-cadru (contracte-cadru) pentru furnizarea de arme de serviciu (pistol semiautomat de 9 x 19 mm), de accesorii și de servicii conexe, precum și de muniție aferentă, pentru a fi utilizate de
Corpul permanent al poliției de frontieră și gărzii de coastă la nivel european. Procedura de licitație este împărțită în următoarele două loturi:
• Lotul 1: pistol semiautomat compact 9 x 19 mm, accesorii și formare;
• Lotul 2: muniție.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Pistol semiautomat compact 9 x 19 mm, accesorii și instruire
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)35300000 Arme, muniţii şi piese conexe
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lotul 1: Pistol semiautomat compact 9 x 19 mm, accesorii și instruire, inclusiv următorul set de articole și servicii:
Pistoale:
— pistoale semiautomate compacte 9 x 19 mm, inclusiv kit de curățare, carcasa pistolului și manualul proprietarului și documentația de alt tip;
— kituri de piese de schimb pentru pistol;
— seturi de instrumente pentru armurier.
Accesorii:
— trei magazii de cartușe pentru fiecare pistol;
— seturi de tocuri pentru pistoale semiautomate de 9 x 19 mm;
— lanterne;
— manuale și alte documente pentru accesorii, dacă este cazul.
Servicii de instruire:
— formare pentru armurieri;
— formarea instructorilor de tragere.
Lotul 2: Muniție, inclusiv următoarele articole:
— muniție cu deformare 9 x 19 mm.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva na dodávku služobných zbraní (kompaktná poloautomatická pištoľ s priemerom 9 x 19 mm), munície a príslušenstva
II.1.2)Hlavný kód CPV35300000 Zbrane, munícia a súvisiace časti
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom tohto obstarávacieho konania je uzatvorenie rámcovej zmluvy (rámcových zmlúv) na dodávku služobných zbraní (kompaktná poloautomatická pištoľ s priemerom 9 x 19 mm), príslušenstva a súvisiacich služieb a munície, ktoré bude používať
stály zbor európskej pohraničnej a pobrežnej stráže. Obstarávacie konanie je rozdelené do nasledujúcich 2 častí:
• časť 1: kompaktná poloautomatická pištoľ s priemerom 9 x 19 mm, príslušenstvo a školenie;
• časť 2: munícia.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Kompaktná poloautomatická pištoľ s priemerom 9 x 19 mm, príslušenstvo a školenie
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV35300000 Zbrane, munícia a súvisiace časti
II.2.4)Opis obstarávania:
Časť 1: kompaktná poloautomatická pištoľ s priemerom 9 x 19 mm, príslušenstvo a školenie vrátane nasledujúceho súboru tovarov a služieb:
pištole:
— kompaktné poloautomatické pištole s priemerom 9 x 19 mm vrátane čistiacej súpravy, puzdra na pištoľ, príručky pre držiteľa a ďalšej dokumentácie;
— súpravy náhradných dielov k pištoliam;
— súpravy nástrojov k zbraniam;
príslušenstvo:
— 3 zásobníky ku každej pištoli;
— puzdrá pre poloautomatické pištole s priemerom 9 x 19 mm;
— baterky;
— prípadné ďalšie príručky a dokumentácia pre príslušenstvo;
školiace služby:
— školenie pre zbrojmajstrov;
— školenie pre inštruktorov streľby.
Časť 2: Munícia vrátane nasledujúcich tovarov:
— munícia s celokovovým plášťom s priemerom 9 x 19 mm;
— deformačné strelivo s priemerom 9 x 19 mm.
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okvirno naročilo za dobavo službenega orožja (kompaktna polavtomatska pištola 9 x 19 mm), streliva in dodatkov
Referenčna številka dokumenta: Frontex/2021/0395/OP/MS
II.1.2)Glavna koda CPV35300000 Orožje, strelivo in pripadajoči deli
II.1.4)Kratek opis:
Namen tega razpisnega postopka je oddati okvirno(-a) naročilo(-a) za dobavo službenega orožja (kompaktna polavtomatskega pištola 9 x 19 mm), dodatkov in povezanih storitev ter pripadajočega streliva za uporabo s strani
stalnega korpusa evropske mejne in obalne straže. Razpisni postopek je razdeljen na naslednja dva sklopa:
• sklop 1: kompaktna polavtomatska pištola 9 x 19 mm, dodatki in usposabljanje,
• sklop 2: strelivo.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2.1)Naslov:
Kompaktna polavtomatska pištola 9 x 19 mm, dodatki in usposabljanje
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV35300000 Orožje, strelivo in pripadajoči deli
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sklop 1: kompaktna polavtomatska pištola 9 x 19 mm, dodatki in usposabljanje, vključno z naslednjim kompletom blaga in storitvami:
Pištole:
— kompaktne polavtomatske pištole 9 x 19 mm, vključno s priborom za čiščenje, toki za pištole ter priročnikom za lastnika in drugo dokumentacijo,
— kompleti rezervnih delov za pištole,
— garniture orodja za orožarje.
Dodatki:
— trije magazini za vsako pištolo,
— viseči kompleti za polavtomatske pištole 9 x 19 mm;
— svetilke,
— priročniki in druga dokumentacija za opremo, kjer je ustrezno.
Storitve usposabljanja:
— usposabljanje za orožarje,
— usposabljanje za strelske inštruktorje.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
Sklop 2: Strelivo, vključno z naslednjimi dobavami:
— strelivo 9 x 19 mm s polnim plaščem,
— deformacijsko strelivo 9 x 19 mm.