Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostarczanie leku do Programu Lekowego leczenia przetoczeniami immunoglobulin w chorobach neurologicznych na potrzeby Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: 22/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651520 Immunglobuline
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywne dostarczanie leku do Programu Lekowego leczenia przetoczeniami immunoglobulin w chorobach neurologicznych na potrzeby Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: