II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DEK-1130 Kézfertőtlenítő és bemosakodó szer.besz.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000392022022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Keretmegállapodás megkötése a DEK-1130 DE KK Kézfertőtlenítő és bemosakodó szerek, valamint bőr és nyálkahártya fertőtlenítőszerek beszerzése tárgyú közbeszerzési eljárás keretin belül:
1. rész: Folyékony szappan és egyéb fertőtlenítőszerek
2. rész: Elő- és bemosakodó kézfertőtlenítőszerek
3. rész: Sebészeti bemosakodó és higiénés kézfertőtlenítőszerek
4. rész: Sebészeti bemosakodó és fertőtlenítőszerek
5. rész: Folyékony szappan és bemosakodószerek
6. rész: Sebészeti kézfertőtlenítőszer
7. rész: Előmosakodó és higiéniés fertőtlenítő szerek
8. rész: Bőrfertőtlenítőszer benzalkónium kloriddal
9. rész: Bőrfertőtlenítőszerek műtéti területhez és érkatéterezéshez
10. rész: Bőrfertőtlenítőszerek propanollal
11. rész: Bőrfertőtlenítőszerek kvaterner ammóniummal
12. rész: Jódmentes bőrfertőtlenítőszerek és betegmosdató kendő
13. rész: Bőrfertőtlenítő kendő klórhexidin-diglukonáttal
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Folyékony szappan és egyéb fertőtlenítőszerek
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
24455000 Desinfektionsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, napi működéséhez kíván beszerezni folyékony szappant és egyéb fertőtlenítőszereket összesen nettó 52 282 930,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű kéz és bőrtisztító folyékony szappanok, sebészi bemosakodó-, és higiénés kézfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 7 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
A beszerzésre kerülő termékek tételes listáját, valamint a további műszaki követelményeket a műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentum tartalmazza, melynek valamennyi sorára kötelező az ajánlattétel.
Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő termékeket kell megajánlania, nyertesajánlattevőnek szavatolnia kell, hogy az általa eladott áruk gyári új állapotúak, korábban használatban nem voltak.
Az ajánlati árnak minden termék esetében tartalmaznia kell a kiszállítás költségét is.
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Elő- és bemosakodó kézfertőtlenítőszerek
Los-Nr.: 2
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, napi működéséhez kíván beszerezni elő- és bemosakodó kézfertőtlenítőszereket összesen nettó 19 480 729,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű kéz és bőrtisztító folyékony szappanok, sebészi bemosakodó-, és higiénés kézfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 8 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Sebészeti bemosakodó és higiénés kézfertőtlenítő
Los-Nr.: 3
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni sebészeti bemosakodó és higiénés kézfertőtlenítőszereket összesen nettó 12 374 455,- Ft erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű sebészi bemosakodó-, és higiénés kézfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 3 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Sebészeti bemosakodó és fertőtlenítőszerek
Los-Nr.: 4
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni sebészeti bemosakodó és fertőtlenítőszereket összesen nettó 7 083 325,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű sebészi bemosakodó-, és fertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 2 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Folyékony szappan és bemosakodószerek
Los-Nr.: 5
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni folyékony szappant és bemosakodószereket összesen nettó 17 461 500,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú kéz és bőrtisztító folyékony szappan, valamint sebészi bemosakodó-, és higiénés kézfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 2 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Sebészeti kézfertőtlenítőszer
Los-Nr.: 6
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni sebészeti kézfertőtlenítőszert összesen nettó 7 327 710,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében sebészeti kézfertőtlenítőszer kerül beszerzése 1 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Előmosakodó és higiéniés fertőtlenítő szerek
Los-Nr.: 7
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni előmosakodó és higiéniés fertőtlenítő szereket összesen nettó 20 237 120,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű kéz és bőrtisztító folyékony szappanok, valamint higiénés kézfertőtlenítő szerek kerülnek beszerzésre 4 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Bőrfertőtlenítőszerek benzalkónium kloriddal
Los-Nr.: 8
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni bőrfertőtlenítőszereket benzalkónium kloriddal összesen nettó 9 673 838,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű színtelen és színezett bőrfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 3 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Bőrfert.szerek műtéti területhez és érkatéter.-hez
Los-Nr.: 9
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni bőrfertőtlenítőszereket műtéti területhez és érkatéterezéshez összesen nettó 5 769 306,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű színezett-, színtelen és egyéb bőrfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 5 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Bőrfertőtlenítőszerek propanollal
Los-Nr.: 10
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni bőrfertőtlenítőszereket propanollal összesen nettó 6 862 725,- Ft keretösszeg erejéig.
Bőrfertőtlenítőszerek kvaterner ammóniummal
Los-Nr.: 11
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni bőrfertőtlenítőszereket kvaterner ammóniummal összesen nettó 17 807 559,- Ft keretösszeg erejéig.
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés
Jódmentes bőrfertőtlenítősz., betegmosdató kendő
Los-Nr.: 12
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni jódmentes bőrfertőtlenítőszereket és betegmosdató kendőt összesen nettó 6 225 280,- Ft keretösszeg erejéig.
Ennek keretében különböző hatóanyagú és felhasználási területű színezett, színtelen és egyéb bőrfertőtlenítőszerek kerülnek beszerzésre 4 soron a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás és ártáblázat elnevezésű dokumentumban részletezettek szerint.
Bőrfertőtlenítő kendő klórhexidin-diglukonáttal
Los-Nr.: 13
Keretmegállapodás keretében a Debreceni Egyetem Klinikai Központ napi működéséhez kíván beszerezni sebészeti kézfertőtlenítőszert összesen nettó 1 462 500,- Ft keretösszeg erejéig.