Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 2 sztuk Ambulansów Typuc C z wyposażeniem
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/PNO/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34114121 Krankenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych Ambulansów Typu C wraz z wyposażeniem ( nosze i defibrylatory transportowe) dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach przyznanego finansowania inwestycji z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 przez Wojewodę Dolnośląskiego .
Specyfikację istotnych warunków dla przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy) - stanowiący wymagania użytkowo – techniczne pojazdów i sprzętu medycznego .
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192160 Tragbahren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: