Lieferungen - 253736-2022
Rumänien-Sfântu Gheorghe: Diagnostika
2022/S 093-253736
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KIT REACTIVI DETERMINARI GAZE IN SANGE
Referenznummer der Bekanntmachung: 200
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33694000 Diagnostika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- cantitate minima /maxima = 10 / 100 kit, valoare minima/maxima estimata = 84.000 / 840.000 ron fara TVA
Descrierea produselor, cerinţele tehnice se regasesc in Caietul de sarcini , acestea sunt minime şi obligatorii .
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 840 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- Descrierea amanuntita componentei Kit-ului si caracteristicilor tehnice se regasesc in Caietul de sarcini.
Kitul ofertat va contine in mod obligatoriu : -CARTUS MĂSURARE , - CARTUŞ SPĂLARE, - HARTIE IMPRIMANTĂ, - SERINGI HEPARINATE