II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nakup farmacevtske ovojnine (10 sklopov) za obdobje treh let
Referenznummer der Bekanntmachung: JN 2/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil19520000 Kunststoffprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Farmacevtska ovojnina za lekarne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19520000 Kunststoffprodukte
33792000 Pharmazeutische Bedarfsartikel aus Glas
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sklop 1: Farmacevtska ovojnina za lekarne
Lončki, plastenke, steklenice za Galenski laboratorij
Los-Nr.: 2
Sklop 2: Lončki, plastenke, steklenice za Galenski laboratorij
Kozmetični lončki in plastenke - brez potiska
Los-Nr.: 3
Sklop 3: Kozmetični lončki in plastenke - brez potiska
Lončki za izdelavo mazil v zaprtem sistemu
Los-Nr.: 4
Sklop 4: Lončki za izdelavo mazil v zaprtem sistemu
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14721000 Aluminium
19520000 Kunststoffprodukte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
Dvojni trak (supoforme) za vlivanje svečk in globul
Los-Nr.: 6
Sklop 6: Dvojni trak (supoforme) za vlivanje svečk in globul
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03117120 Pflanzen für die Herstellung von Arzneimitteln
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Sklop 8: Aluminijasti lončki
Ovojnina za DZP - Lonček TE s sušilnim sredstvom v pokrovčku
Los-Nr.: 9
Sklop 9: Ovojnina za DZP - Lonček TE s sušilnim sredstvom v pokrovčku
Ovojnina za DZP - Steklenica KIN 250.285 ml
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33792000 Pharmazeutische Bedarfsartikel aus Glas
Sklop 10: Ovojnina za DZP - Steklenica KIN 250.285 ml