Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„НАПРАВА, ДОСТАВКА И МОНТАЖ НА ПАРКОВИ ЕЛЕМЕНТИ, С ОГЛЕД ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ПЪТЕКА „ПЕСЪКО” ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА ОТДИХА И ТУРИЗМА В ПОЗЕМЛЕН ИМОТ С ИДЕНТФИКАТОР 65231.919.162 – К.К. БОРОВЕЦ”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка включва дейности по направа, доставка и монтаж на паркови елементи, с оглед възстановяване на пътека „Песъко” за обслужване на отдиха и туризма в поземлен имот с идентфикатор 65231.919.162 – к.к. Боровец” , съгласно приложение – образец 2.1 и изискванията на Възложителя, обективирани в техническата спецификация, неразделна част от настоящата документация.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: