II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa implantów ortopedycznych
Numer referencyjny: FDZP.226.03.2021
II.1.2)Główny kod CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 26 części. Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Drut Kirschnera, grotowkręt Schanza, gwoździe Steinmana, drut do wiązania.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183300 Urządzenia do osteosyntezy
II.2.4)Opis zamówienia:
Zestaw implantów do zespoleń w obrębie kończyn górnych i dolnych oraz miednicy
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183100 Implanty ortopedyczne
Endoprotezy pozostałe: barku, łokcia, stopy
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183200 Protezy ortopedyczne
Implanty do chirurgii artroskopowej i małoinwazyjnej w obrębie barku
Część nr: 4
Implanty do chirurgii stopy
Część nr: 5
Endoproteza głowy kości promieniowej i stawu śródręczno-nadgarstkowego kciuka
Część nr: 6
Implanty do osteosyntezy płytkowej w obrębie kończyny dolnej i złamań okołoprotezowych
Część nr: 7
Endoproteza bezcementowa i krótkotrzpieniowa stawu biodrowego oraz panewka rewizyjna biodra i system rewizyjny panewki i trzpienia
Część nr: 8
Implanty do operacji rekonstrukcyjnych, artroskopowych w obrębie stawu kolanowego
Część nr: 9
Implanty do techniki małoinwazyjnej w chirurgii stopy
Część nr: 10
Zestaw do osocza bogatopłytkowych czynników wzrostu
Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183000 Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Materiały do rekonstrukcji więzadłowych
Część nr: 12
Endoproteza dwukłykciowa stawu kolanowego cementowa i bezcementowa, rewizyjna, rotacyjno-zawiasowa i tymczasowa
Część nr: 13
Endoprotezy stawu biodrowego cementowe, bezcementowe, tymczasowe - SPACER oraz rewizyjne
Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Tytanowe śródszpikowe gwoździe elastyczne do kości długich dzieci i młodzieży oraz gwóźdź udowy, blokowany, kaniulowany, tytanowy
Część nr: 16
Systemy do rekonstrukcji barku i kolana
Część nr: 17
Implanty do leczenia złamań w obrębie przedramienia i ręki
Część nr: 18
Endoprotezy stawu biodrowego o zwiększonej mobilności
Część nr: 19
Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa, cementowana
Część nr: 20
Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Część nr: 21
Zestaw do rekonstrukcji MPFL i ACJ
Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Implant do przestrzeni podbarkowej
Część nr: 24
System kompleksowego zaopatrzania urazów barku
Część nr: 25
Innowacyjny system szycia łąkotek
Część nr: 26