Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil15880000 Besondere Nahrungsmittel
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Specialios medicininės paskirties visavertis enterinis mišinys su padidintu baltymų kiekiu, spartinantis žaizdų gijimą (Cubitan arba lygiavertis)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15880000 Besondere Nahrungsmittel
Didelės energinės vertės specialios medicininės paskirties maisto produktas (Supportan arba lygiavertis)
Los-Nr.: 2