Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pořízení až 15 kusů nových kloubových autobusů s pohonem CNG pro MHD v Liberci
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka maximálně 15 ks nízkopodlažních čtyřdveřových kloubových autobusů MHD na pohon CNG délky do 19 metrů a zajištění vybavenosti těchto autobusů dalšími komponenty.