Een model formulier aanvraag tot deelneming inclusief informatie mbt ondertekening is beschikbaar samen met deze aankondiging.
Een kandidaat mag slechts één aanvraag tot deelneming indienen
INDIENING VAN DE AANVRAGEN TOT DEELNEMING VIA E-TENDERING
De aanvragen tot deelneming moeten elektronisch worden overgelegd via de e-tendering internetsite https:// eten.publicprocurement.be/, een elektronische platform in de zin van art. 14, § 7 van de Wet Overheidsopdrachten.
Meer informatie omtrent het gebruik van e-tendering kan worden bekomen op de website http://www.publicprocurement.be of via de e-procurement helpdesk op het nummer +32 (0)2 740 80 00, of e.proc@publicprocurement.be.
Op de website van e-procurement is er voor wie nog niet bekend is met dit platvorm een handleiding beschikbaar voor ondernemingen evenals een demo-omgeving. Wij raden u aan om minstens enkele dagen voorafgaandelijk aan de uiterlijke indieningsdatum kennis te nemen met de werking van dit platform.
TOE TE VOEGEN DOCUMENTEN:
De aanvraag tot deelneming bestaat minstens uit de hieronder aangegeven documenten. Deze documenten dienen als pdf- documenten te worden ingediend (bij voorkeur in een zipfile met digitale folderstructuur):
2. korte toelichting m.b.t. identiteit (eventueel samenstelling) van de kandidaat;
5. de vereiste documenten in het kader van de kwalitatieve selectiecriteria:
- referenties
- CV's
- informatie omtrent publicaties, interne organisatie, toegang tot data of andere
UNIFORM EUROPEES AANBESTEDINGSDOCUMENT (ART. 73 WET, ART. 38 KB PLAATSING)
De kandidaat legt verplicht overeenkomstig art. 73 van de Wet Overheidsopdrachten 2016 een ingevuld Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) voor. Het UEA bestaat uit een eigen verklaring die VIB als voorlopig bewijs aanvaardt dat op de kandidaat geen uitsluitingsgrond van toepassing is en dat de kandidaat voldoet aan de kwalitatieve selectiecriteria.
Voor opmaak van het UEA kan de kandidaat gebruik maken van het model dat mee opgeladen werd bij de aankondiging op e-Notification. De kandidaat vult daarbij delen I tot en met VI van het UEA accuraat en correct in via de UEA-service tool bereikbaar via volgende link: https://uea.publicprocurement.be/filter?lang=nl
Meer inlichtingen omtrent het UEA en de UEA-service kan de kandidaat vinden via volgende link: https:// www.publicprocurement.be/nl/documenten/handleiding-uea-service-voor-ondernemingen
De kandidaat moet derhalve:
- een ingevuld UEA voorleggen voor de kandidaat (in geval van een combinatie voor elk lid van een combinatie van ondernemingen die optreedt als kandidaat), en voor elke entiteit op wiens draagkracht de kandidaat beroep doet
- in geval de kandidaat een combinatie van ondernemingen is, aanduiden welke deelnemer aan de combinatie zal optreden als vertegenwoordiger naar VIB toe, in deel II.B van het UEA.
VIB zal zelf volgende documenten opvragen via elektronische weg: RSZ-attest, het attest van fiscale schulden en het attest van niet-faling.
VIB kan de kandidaten tijdens de procedure ten allen tijde verzoeken andere vereiste ondersteunende documenten geheel of gedeeltelijk in te dienen wanneer dit noodzakelijk is voor het goede verloop van de procedure.
Voor het goede verloop van de procedure vraagt VIB evenwel dat de vereiste ondersteunende documenten inzake kwalitatieve selectie (referenties, CV's,...) toegevoegd worden aan de aanvraag tot deelneming.