Bauleistung - 267197-2022
Polen-Lublin: Bauarbeiten
2022/S 098-267197
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa pawilonu penitencjarnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w Areszcie Śledczym w Radomiu.
Referenznummer der Bekanntmachung: OI/KI.2230.1.2022/LUB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa pawilonu penitencjarnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w Areszcie Śledczym w Radomiu”.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45111200 Baureifmachung und Abräumung
45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
45233140 Straßenarbeiten
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45400000 Baufertigstellung
45100000 Baureifmachung
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W ramach zadania inwestycyjnego, Zamawiający zleci wykonanie robót budowlanych związanych z budową budynku mieszkalnego o powierzchni zabudowy 1 275,05 m2 i powierzchni użytkowej 2 947,30 m2, a także spacerniaka o powierzchni zabudowy 557,25 m2 i powierzchni wewnętrznej 569,90 m2. Zlecenie obejmie również zagospodarowanie przyległego terenu oraz całą niezbędną infrastrukturę towarzyszącą planowanemu zamierzeniu. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie całości robót budowlanych polegających na wybudowaniu na terenie Aresztu Śledczego w Radomiu obiektów wyszczególnionych w pierwszym zdaniu. Wykonawca wykona całość Inwestycji własnymi siłami i z materiałów własnych. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę niezbędnych urządzeń i sprzętu objętego projektem architektoniczno-budowlanym oraz technicznym i realizację wszystkich innych usług niezbędnych do wykonania Inwestycji potrzebnych do ostatecznego oddania do użytkowania i uruchomienia, nie ujętych w dokumentacji, traktowanych przez strony jako oczywiste i mieszczące się w zakresie obowiązków Wykonawcy. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia z uwzględnieniem wszelkich planów, projektów, procedur, przepisów powszechnie obowiązujących, zgodnie z zasadami aktualnej wiedzy budowlanej, technicznej i z należytą starannością. Wykonawca zlecenie wykona z uwzględnieniem następujących dokumentów: pozwolenie na budowę nr 46/2022 (znak sprawy ArI.6740.1.907.2021.JP) z dnia 27 stycznia 2022 r., wydane przez Prezydenta Miasta Radomia, projekt architektoniczno-budowlany zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa pawilonu mieszkalnego i spacerniaka na terenie aresztu śledczego na działkach nr ewid. 15/4, 16/3, 20/3, 21/3, 24/3, 25/3, 26/3, 30/3 przy ulicy Wolanowskiej w Radomiu”, projekt wykonawczy zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa pawilonu mieszkalnego i spacerniaka na terenie aresztu śledczego na działkach nr ewid. 15/4, 16/3, 20/3, 21/3, 24/3, 25/3, 26/3, 30/3 przy ulicy Wolanowskiej w Radomiu”, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, dokumentacja geologiczno-inżynierska, oferta Wykonawcy wraz z kosztorysem ofertowym.