Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Realisatie van een modulair, uitbreidbaar parkeergebouw bouwcampus te Campus Diepenbeek
Referenznummer der Bekanntmachung: Wetenschapspark Limburg NV-NV WP_2022_MS_parkeergebouw BC-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omhelst het ontwerp en de bouw van een modulair bovengronds parkeergebouw voor minimaal 350 wagens (vast gedeelte, zie infra).
Dit gebouw dient als een modulaire bouw te worden gerealiseerd, rekening houdend met een uitbreidingsmogelijkheid gaande tot 500 parkeerplaatsen, wanneer deze vraag/nood zich voordoet (voorwaardelijk gedeelte, zie infra).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ontwerp- en bouwopdracht waarbij een combinatie van uitvoerder (aannemer) & ontwerper (architecten- en studiebureau,...met een totaalopdracht) samen zullen instaan voor het succesvol ontwerpen, uitwerken en realiseren (bouwen en opvolgen) van dit project.
Dit gebouw dient als een modulaire bouw te worden gerealiseerd, rekening houdend met een uitbreidingsmogelijkheid gaande tot 500 parkeerplaatsen, wanneer deze vraag/nood zich voordoet (voorwaardelijk gedeelte, zie infra)