Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud Dynamisch Verkeers Management (DVM) Wegkant West-Nederland Noord (ODW-WNN)
Referenznummer der Bekanntmachung: Zaaknummer: 31166931
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Aanleiding van de aanbesteding is het aflopen van het contract met betrekking tot het Vast Onderhoud Dynamisch verkeersmanagement Keten (hierna VODK) voor het beheergebied van RWS West-Nederland Noord (hierna WNN) op 13 december 2022.
Het nieuwe contract borgt het dagelijks functioneren en optimaal presteren van de DVM-assets die behoren tot het Hoofdwegennet dat in beheer is bij WNN. Deze borging vindt op een dusdanige wijze plaats dat de Verkeerscentrale NoordWest- Nederland (hierna VC NWN) haar verkeersmanagementtaken kan uitoefenen. Deze DVM-assets dragen bij aan de beschikbaarheid, betrouwbaarheid en veiligheid van het Hoofdwegennet.
Als belangrijkste uitgangspunt geldt dat het nieuwe contract uiterlijk in werking treedt op de datum van het aflopende huidige contract. De transitiefase start op 14 juni 2022 en de beheerfase start op 14 december 2022.
Voor nadere informatie zie de Aanbestedingsleidraad.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie aanbestedingsleidraad