II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Modernizacja Infrastruktury Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.272.22.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31527260 Beleuchtungssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest „ Modernizacja Infrastruktury Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki od nr 1.1 do nr 1.10 do SWZ (odpowiednio do części nr 1 do 10).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32342400 Akustische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu elektorakustycznego, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32360000 Gegensprechanlagen
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu interkomowego, zgodnie z załącznikiem nr 1.2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)51120000 Installation von mechanischen Einrichtungen
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu mechaniki sceny, zgodnie z załącznikiem nr 1.3 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32322000 Multimediaausrüstung
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu multimedialnego, zgodnie z załącznikiem nr 1.4 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
System oświetlenia technologicznego
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31527260 Beleuchtungssysteme
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu oświetlenia technologicznego, zgodnie z załącznikiem nr 1.5 do SWZ.
System podglądu i strumieniowania
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32424000 Netzwerkinfrastruktur
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu podglądu i strumieniowania, zgodnie z załącznikiem nr 1.6 do SWZ.
Wyposażenie pracowni teatralnych
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni teatralnych, zgodnie z załącznikiem nr 1.7 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
30231300 Bildschirme
32424000 Netzwerkinfrastruktur
30237000 Teile und Zubehör für Computer
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT, zgodnie z załącznikiem nr 1.8 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39141100 Schränke und Regale
39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu magazynowania, zgodnie z załącznikiem nr 1.9 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39100000 Möbel
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego, zgodnie z załącznikiem nr 1.10 do SWZ.