II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 79/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44510000 Werkzeug
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi.
2. Zakres zamówienia podzielony jest na 17 zadań.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Narzędzia dla RWT RZESZÓW
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31153000 Gleichrichter
31224810 Verlängerungskabel
34144440 Splittstreufahrzeuge
42650000 Drucklufthandwerkzeuge oder motorbetriebene Handwerkzeuge
42651000 Drucklufthandwerkzeuge
44510000 Werkzeug
44511000 Handwerkzeug
44512000 Diverses Handwerkzeug
44514000 Werkzeuggriffe und Werkzeugteile
44522200 Schlüssel
42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia.
Narzędzia różne dla RWT RZESZÓW
Los-Nr.: 2
Narzędzia dla RWT RZESZÓW SR LUBLIN - Piaskarki
Los-Nr.: 3
Narzędzia dla RWT RZESZÓW SR LUBLIN – Ręczne narzędzia pneumatyczne i elektromechaniczne
Los-Nr.: 4
Narzędzia dla RWT RZESZÓW SR LUBLIN - Narzędzia
Los-Nr.: 5
Narzędzia dla RWT RZESZÓW SR LUBLIN – Narzędzia różne
Los-Nr.: 6
Narzędzia dla RWT Żurawica
Los-Nr.: 7
Narzędzia dla RWT Żurawica – Narzędzia różne
Los-Nr.: 8
Narzędzia specjalistyczne do naprawy pojazdu IVECO dla RWT Żurawica
Los-Nr.: 9
Narzędzia dla RWT RZESZÓW SR LUBLIN
Los-Nr.: 10
Los-Nr.: 11
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Dostawa narzędzi warsztatowych dla RWT Rzeszów filia Lublin
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17