II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego: Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR’’
Referenznummer der Bekanntmachung: WOA.271.12.2022.MM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca: laptopy – 592 szt., komputery stacjonarne z zestawem akcesoriów (klawiatura, myszka, kamera, słuchawki) - 105 szt., tablety- 27 szt.
W związku z podziałem zamówienia na części, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdz. V SWZ - podział zamówienia na części.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 438 617.88 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I- dostawa laptopów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa 592 szt. laptopów
Część II - dostawa komputerów stacjonarnych z zestawem akcesoriów
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
30231300 Bildschirme
30237200 Computerzubehör
Dostawa komputerów stacjonarnych z zestawem akcesoriów (klawiatura, myszka, kamera, słuchawki) - 105 szt.
Część III- dostawa tabletów
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213200 Tablettcomputer
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdziale V SWZ - Podział zamówienia na części ppkt1.3. - Część III- dostawa tabletów