Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa do kompostowni Zamawiającego, położonej w Pile, ul. Na Leszkowie 4 oraz ul. Młodych, sprasowanej słomy w ilości do 4.500 Mg. Zamówienie podzielone jest na 11 części
Referenznummer der Bekanntmachung: GWDA/ZP/7/22/AO
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03114100 Stroh
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
do 250 Mg - dostawa w miesiącu lipcu 2022r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03114100 Stroh
Los-Nr.: 2
do 500 Mg - dostawa w miesiącu sierpniu 2022r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 3
do 500 Mg - dostawa w miesiącu wrześniu 2022r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 4
do 500 Mg - dostawa w miesiącu październiku 2022r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 5
do 500 Mg - dostawa w miesiącu listopadzie 2022r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 6
do 250 Mg - dostawa w miesiącu styczniu 2023r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 7
do 250 Mg - dostawa w miesiącu lutym 2023r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 8
do 500 Mg - dostawa w miesiącu marcu 2023r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 9
do 500 Mg - dostawa w miesiącu kwietniu 2023r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 10
do 500 Mg - dostawa w miesiącu maju 2023r. - słoma w kostkach wielkogabarytowych lub w balotach zwijanych – bela o wym. min. 120 x 120 cm
Los-Nr.: 11