Lieferungen - 268224-2022
Tschechien-Hradec Králové: Immunsuppressiva
2022/S 098-268224
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Léčivé přípravky s obsahem kladribinu a tofacitinibu
Referenznummer der Bekanntmachung: 55/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33652300 Immunsuppressiva
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem kladribinu a tofacitinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 480 400.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
část 1
Los-Nr.: 001
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem kladribinu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Název účinné látky, síla, léková forma a balení: KLADRIBIN 10MG TBL NOB 1, předpokládaná spotřeba (počet originálních balení)/4 roky: 200.