Oświadczenia i dokumenty wymagane w postępowaniu zostały określone w rozdziale VII pkt 2 oraz rozdziale XI pkt 1-6 oraz rozdziale XIV 1-6 SWZ.
2. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
5. Zamawiający nie przewiduje ograniczenia podmiotowego, o którym mowa w art. 361 ust. 1 ustawy Pzp.