II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa obłożeń operacyjnych, osłon oraz odzieży operacyjnej jednorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Referenznummer der Bekanntmachung: ZT-SZP-226/01/29 /2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa obłożeń operacyjnych, osłon oraz odzieży operacyjnej jednorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ.
2. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 202 787.16 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa obłożeń operacyjnych, osłon oraz odzieży operacyjnej jednorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zwanego dalej Zamawiającym, w ilościach, asortymencie i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 5 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 5 do SWZ (Zestawienie asortymentowo - ilościowe i wymagania dotyczące oferowanego asortymentu).
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9