Lieferungen - 268347-2022
Submission deadline has been amended by:  394454-2022
Polska-Wrocław: Urządzenia medyczne
2022/S 098-268347
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa, montaż i uruchomienie systemu chirurgii robotycznej wraz z niezbędnym wyposażeniem, dostosowaniem pomieszczeń oraz niezbędną infrastrukturą IT dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wro
Numer referencyjny: DZP.242.414.2022
II.1.2)Główny kod CPV
33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa, montaż i uruchomienie systemu chirurgii robotycznej wraz z niezbędnym wyposażeniem, dostosowaniem pomieszczeń oraz niezbędną infrastrukturą IT dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu - 10 pakietów
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa, montaż i uruchomienie systemu chirurgii robotycznej wraz z niezbędnym wyposażeniem, dostosowaniem pomieszczeń oraz niezbędną infrastrukturą IT dla USK we Wro
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa, montaż i uruchomienie systemu chirurgii robotycznej wraz z niezbędnym wyposażeniem, dostosowaniem pomieszczeń oraz niezbędną infrastrukturą IT dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu - PAKIET nr 1.
Insuflator z funkcją oddymiania
Część nr: 2
Insuflator z funkcją oddymiania - PAKIET nr 2
Diatermia chirurgiczna
Część nr: 3
Diatermia chirurgiczna - PAKIET nr 3
Aparat do znieczulenia ogólnego
Część nr: 4
Aparat do znieczulenia ogólnego - PAKIET nr 4
Cieplarka do płynów infuzyjnych
Część nr: 5
Cieplarka do płynów infuzyjnych - PAKIET nr 5
MEBLE MEDYCZNE i POZOSTAŁE
Część nr: 6
MEBLE MEDYCZNE i POZOSTAŁE - PAKIET nr 6
Defibrylator
Część nr: 7
Defibrylator - PAKIET nr 7
System podaży infuzji - pompy infuzyjne i stacja dokująca
Część nr: 8
System podaży infuzji - pompy infuzyjne i stacja dokująca- PAKIET nr 8
Wózek transportowy leżący
Część nr: 9
Wózek transportowy leżący- PAKIET nr 9
System ogrzewania pacjenta
Część nr: 10
System ogrzewania pacjenta- PAKIET nr 10