Lieferungen - 268449-2022
Submission deadline has been amended by:  318346-2022
Polen-Warschau: Kühl- und Lüftungseinrichtungen
2022/S 098-268449
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych RZGW w Szczecinie
Referenznummer der Bekanntmachung: SZ.ROZ.2810.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż instalacji klimatyzacji dla obiektu RZGW w Szczecinie, zlokalizowanego przy ul. Tama Pomorzańska 13a, zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, a także przeszkolenie pracowników RZGW w Szczecinie z zakresu prawidłowej obsługi instalacji klimatyzacji.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 720 840.56 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45311200 Elektroinstallationsarbeiten
45330000 Installateurarbeiten
45442100 Anstricharbeiten
45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
45331220 Installation von Klimaanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż instalacji klimatyzacji dla obiektu Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie, zlokalizowanego przy ul. Tama Pomorzańska 13a, zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, na którą składają się:
1) projekty wykonawcze:
a) projekt wykonawczy instalacji elektrycznej zasilającej i sterującej klimatyzacją budynku RZGW w Szczecinie (branża elektryczna), stanowiący Załącznik Nr 9.1 do SWZ,
b) projekt wykonawczy instalacji klimatyzacji VRF (branża sanitarna), stanowiący Załącznik Nr 9.2 do SWZ,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót:
a) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (branża elektryczna), stanowiąca Załącznik Nr 10.1 do SWZ,
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (branża sanitarna), stanowiąca Załącznik Nr 10.2 do SWZ,
3) przedmiary robót:
a) przedmiar robót (branża elektryczna), stanowiący Załącznik Nr 11.1 do SWZ,
b) przedmiar robót (branża sanitarna), stanowiący Załącznik Nr 11.2 do SWZ,
a także przeszkolenie pracowników RZGW w Szczecinie z zakresu prawidłowej obsługi instalacji klimatyzacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 8 do SWZ.