Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
VU STUDENTŲ IR PERSONALO MOBILUMO PROCESŲ ADMINISTRAVIMO INFORMACINĖS SISTEMOS PASLAUGOS, Nr. VU27083
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48333000 Kontaktų valdymo programinės įrangos paketai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas - VU studentų ir personalo mobilumo procesų administravimo informacinės sistemos ir vystymo paslaugos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48333000 Kontaktų valdymo programinės įrangos paketai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo objektas - VU studentų ir personalo mobilumo procesų administravimo informacinės sistemos nuoma (3 iteracijos) ir vystymo paslaugų maksimalus kiekis - 100 val.