Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EU Multifunctionals - Zinder Onderwijs
Referentienummer: 2022-MF1102
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30232100 Printers en plotters
II.1.4)Korte beschrijving:
Het primaire doel van de aanbestedingsprocedure is om een professionele Leverancier te contracteren voor de levering van Multifunctionals. Het betreft een Overeenkomst voor de duur van vijf jaren. Na deze jaren heeft Zinder de mogelijkheid om het overeenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. De multifunctionals worden uitgevraagd op huurbasis. De overeenkomst voorziet in onderhoud en serviceverlening.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De initiële uitvraag betreft 23 Multifunctionals.