Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vaizdo-garso transliacijos sistemos atnaujinimo įranga
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas32323300 Vaizdo aparatūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šiuo pirkimu siekiama įsigyti bei įdiegti gamintojo jau paruoštą arba potencialaus tiekėjo iš įvairių gamintojų komponentų pilnai sukomplektuotą Vaizdo – garso transliacijos sistemą (tarpusavyje suderintą vaizdo, garso formavimo, įrašymo, perdavimo, komutavimo, atvaizdavimo įrangą), televizijos transliacijų išleidimo sistemą, kuri bus sudėtinė vieningos perkančiosios organizacijos eksploatuojamos vaizdo-garso transliacijos sistemos dalis.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32323300 Vaizdo aparatūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Sistemos įrengimo metu turės būti išmontuota sena įranga ir pristatyta, įdiegta, sukonfigūruota, sumontuota ir suderinta trijų salių vaizdo transliacijos, vaizdo signalų įrašymo, perdavimo, komutavimo bei atvaizdavimo įranga, atnaujinta ir sumontuota nauja sistema. Tiekėjas įrangos pristatymą (įskaitant tolimesnį susijusių paslaugų teikimą) pradeda tik gavęs perkančiosios organizacijos užsakymą. Pirkimo sutarties galiojimo terminas - 12 mėnesių.