II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
προμήθεια Επιτραπέζιων Ημερολογίων, Ημερολογίων-Ατζεντών, Ημερολογίων Τοίχου και Ημερολογίων Ειδικής Έκδοσης Ελληνικής Αστυνομίας έτους 2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil22817000 Terminkalender oder Terminplaner
II.1.4)Kurze Beschreibung:
προμήθεια Επιτραπέζιων Ημερολογίων, Ημερολογίων-Ατζεντών, Ημερολογίων Τοίχου και Ημερολογίων Ειδικής Έκδοσης Ελληνικής Αστυνομίας έτους 2023 (με δικαίωμα μονομερούς ανανέωσης εκ μέρους της Υπηρεσίας, για το έτος 2024).
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 228 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Επιτραπέζια Ημερολόγια ΕΛ.ΑΣ.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)22817000 Terminkalender oder Terminplaner
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια Επιτραπέζιων Ημερολογίων Ελληνικής Αστυνομίας έτους 2023 (με δικαίωμα μονομερούς ανανέωσης εκ μέρους της Υπηρεσίας, για το έτος 2024).
Ημερολόγια Ατζέντες ΕΛ.ΑΣ.
Los-Nr.: 2
Προμήθεια Ημερολογίων-ΑτζεντώνΕλληνικής Αστυνομίας έτους 2023 (με δικαίωμα μονομερούς ανανέωσης εκ μέρους της Υπηρεσίας, για το έτος 2024).
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Προμήθεια Ημερολογίων Τοίχου Ελληνικής Αστυνομίας έτους 2023 (με δικαίωμα μονομερούς ανανέωσης εκ μέρους της Υπηρεσίας, για το έτος 2024).
Ημερολόγια Ειδικής Έκδοσης ΕΛ.ΑΣ.
Los-Nr.: 4
Προμήθεια Ημερολογίων Ειδικής Έκδοσης Ελληνικής Αστυνομίας έτους 2023 (με δικαίωμα μονομερούς ανανέωσης εκ μέρους της Υπηρεσίας, για το έτος 2024).