Lieferungen - 268598-2022
Tschechien-Prag: Softwarepaket und Informationssysteme
2022/S 098-268598
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizace komunikační infrastruktury - J
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ22064
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Účelem realizace veřejné zakázky je zajištění HW a SW vybavení potřebného pro realizaci projektu „ÚHKT - Dodávka komplexního informačního systému a obnova související infrastruktury“ (reg. č.: CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_034/0006015) spolufinancovaného prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), výzvy č. 26.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka SW řešení zabezpečení koncových stanic v rozsahu požadavků zadavatele uvedeném v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky není rozdělen na části.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 322 314.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka SW řešení zabezpečení koncových stanic pro zajištění ochrany 550 koncových stanic v rozsahu požadavků zadavatele uvedených v příloze č. 5 zadávací dokumentace.