Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Levering, installatie en onderhoud Patient data monitoring system
Referentienummer: 2022-021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48612000 Databasebeheerssysteem
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering, installatie en onderhoud Patient data monitoring system