Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nakup kamkorderjev z dodatno opremo in objektivov - po sklopih
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-B0990
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je nakup kamkorderjev z dodatno opremo in objektivov. Oprema bo namenjena produkciji televizijskih programov na RTV Slovenija.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 509 500.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
SKLOP A: Kamkorderji z dodatno opremo
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet sklopa A je nakup kamkorderjev z dodatno opremo. Oprema bo namenjena produkciji televizijskih programov na RTV Slovenija.
SKLOP B: Objektivi za tip 3 in 4 kamkorder iz sklopa A
Los-Nr.: 2
Predmet sklopa B je nakup objektivov za tip 3 in 4 kamkorder iz sklopa A . Oprema bo namenjena produkciji televizijskih programov na RTV Slovenija.