Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup gazu na potzreby kogeneracji
Referenznummer der Bekanntmachung: 15?KJ/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest „Zakup gazu na potrzeby kogeneracji”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09123000 Erdgas
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego, polegająca
na sprzedaży oraz zapewnieniu świadczenia usługi dystrybucji paliwa gazowego do miejsca odbioru