Lieferungen - 268841-2022
Tschechien-Karlovy Vary: Rettungswagen
2022/S 098-268841
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka sanitních vozidel RZP 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34114110 Rettungswagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu „Posílení vybavení Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje“, CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_120/0016321, podpořeného v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19 z Integrovaného regionálního operačního programu, prioritní osa 06 React-EU.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 nových sanitních vozů typu „C“ - mobilní jednotka intenzivní péče splňujících normu ČSN EN 1789+A2, s povinnou výbavou podle vyhlášky č. 296/2012 Sb. a splňující požadavky vyhlášky č. 341/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v souladu s požadavky zadávací dokumentace, zejm. přílohou Technická specifikace.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: