Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018182
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141620 Sanitätspacks
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- MATERIALE SANITARE 4, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ace acces intraosos adult/copil
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatea minima si maxima a acordului cadru este specificata in caietul de sarcini al prezentei proceduri.
Gulere cervicale pentru adult si copil
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141730 Halskrawatten
Ac punctie bioptica transtoracica 18G
Los-Nr.: 8
Drenaj chirurgical tip Jackson Pratt
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Linie extensie Volumat Agilia
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33194120 Infusionsbesteck
Electrozi-padele adezive pentru defibrilare copil pentru Corpuls 3
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31711140 Elektroden
Cantitatea minimaa acordului cadru este de 5 buc si cantitatea maxima este 240 buc.
Kit ventilatie CPAP cu masca fullface resterilizabila din silicon
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141620 Sanitätspacks
Kit pentru perfuzie rapida
Los-Nr.: 5
Electrozi-padele adezive pentru defibrilare adult pentru Corpuls 3
Los-Nr.: 1
Cantitatea minima a acordului cadru este de 68 buc si cantitatea maxima este 3270 buc.
Ac de biopsie hepatica compatibil cu aparat tip Gallini-High Speed Core Cut
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9