Lieferungen - 268967-2022
Polska-Warszawa: Urządzenia medyczne
2022/S 098-268967
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego.
Numer referencyjny: P/090/2022/SZ/WIM -64/ZP/22
II.1.2)Główny kod CPV
33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego – 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
łóżko wielofunkcyjne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
łóżko wielofunkcyjne– 16 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
łóżko do transportu chorego
Część nr: 2
łóżko do transportu chorego – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.