Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy jedno i wielorazowego sprzętu medycznego oraz materiałów medycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP/32/PN/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zad. nr 2 – Filtr do pochłaniacza CO2
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zad. nr 3 – Marker chirurgiczny do znakowania skóry-sterylny
Los-Nr.: 3
Zad. nr 4 – Zestaw do ciągłych zabiegów nerkozastępczych - kompatybilny z aparatem Prismaflex
Los-Nr.: 4
Zad. nr 5 – Cewnik trójświatłowy do hemofiltracji
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
Zad. nr 6 – Zestaw cewników do hemofiltracji
Los-Nr.: 6
Zad. nr 7 – Naczynia z pulpy celulozowej
Los-Nr.: 7
Zad. nr 8 – Zestawy do próbek wydzieliny z oskrzeli
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zad. nr 9 – Stapler okrężny z zakrzywionym ostrzem
Los-Nr.: 9
Zad. nr 10 – Stapler liniowy
Los-Nr.: 10
Zad. nr 11 – Maska do AMBU i resuscytator
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171110 Anästhesiemasken
Zad. nr 12 – Zestawy jednorazowego użytku do wkłuć centralnych
Los-Nr.: 12
Zad. nr 13 – Paski do glukometrów - system do monitorowania stężenia glukozy we krwi u dzieci i noworodków
Los-Nr.: 13
Zad. nr 14 – Paski testowe do pomiaru wskaźnika INR
Los-Nr.: 14
Zad. nr 15 – Szkiełka mikroskopowe, probówki, pipety, cylinder, zlewki
Los-Nr.: 15
Zad. nr 16 – Aparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek
Los-Nr.: 16
Zad. nr 17 – Uniwersalny łącznik/konektor do cewników i drenów
Los-Nr.: 17
Zad. nr 18 – Kasetki histopatologiczne, torebki, bibuła
Los-Nr.: 18
Zad. nr 19 – Foremki do zatapiania
Los-Nr.: 19
Zad. nr 20 – Stent moczowodowy pojedyńczo zagięty
Los-Nr.: 20
Zad. nr 21 – Probówki do pobierania płynu mózgowo-rdzeniowego
Los-Nr.: 21
Zad. nr 22 – Maska krtaniowa z dostępem gastrycznym
Los-Nr.: 22
Zad. nr 23 – Zestaw do punkcji jamy opłucnej
Los-Nr.: 23
Zad. nr 24 – Łyżeczka dermatologiczna - skrobaczka dermatologiczna
Los-Nr.: 24
Zad. nr 25 – Czujnik do pomiaru SpO2
Los-Nr.: 25
Zad. nr 26 – Linia próbkująca do pomiaru przepływu gazów anestezjologicznych
Los-Nr.: 26
Zad. nr 27 – Obwód pasywny z filtrem
Los-Nr.: 27
Zad. nr 28 – Woda do inhalacji
Los-Nr.: 28
Zad. nr 29 – Papier do aparatu EKG
Los-Nr.: 29
Zad. nr 30 – Zestaw VarioLine PUMP SET
Los-Nr.: 30
Zad. nr 31 – Serwety z włókniny foliowej niejałowej rozm. 150x90
Los-Nr.: 31
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zad. nr 32 – Zestaw jednorazowy do strzykawki
Los-Nr.: 32
Zad. nr 33 – Dwunastogodzinne zestawy wkładów
Los-Nr.: 33
Zad. nr 34 – Sterylne dreny pacjenta
Los-Nr.: 34
Zad. nr 35 – Wężyk do pompy
Los-Nr.: 35
Zad. nr 36 – Sterylny wężyk
Los-Nr.: 36
Zad. nr 37 – Wkłady i dreny
Los-Nr.: 37
Zad. nr 38 – Teczki kartonowe
Los-Nr.: 38
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Zad. nr 39 – Igły biopsyjne
Los-Nr.: 39
Zad. nr 40 – Kraniki trójdrożne
Los-Nr.: 40
Zad. nr 41 – Przyrządy do przetaczania płynów nie zawierające ftalanów
Los-Nr.: 41
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141624 Verabreichungsausrüstung
Zad. nr 42 – Zestawy jednorazowego użytku do znieczuleń przewodowych
Los-Nr.: 42
Zad. nr 43 – Stapler liniowy z nożem wbudowanym
Los-Nr.: 43
Zad. nr 44 – Zestaw do zakładania szwów
Los-Nr.: 44
Zad. nr 45 – Fartuch dwustronny RTG
Los-Nr.: 45
Zad. nr 46 – Zestaw do pobierania wydzieliny
Los-Nr.: 46
Zad. nr 47 – Zestaw zamknięty
Los-Nr.: 47
Zad. nr 48 – Kapturki ochronne
Los-Nr.: 48
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33199000 Medizinische Kleidung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141322 Arterienpunktionskanüle
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Zad. nr 55 – Prześcieradło
Los-Nr.: 55
Zad. nr 56 – Rękawice sterylne
Los-Nr.: 56
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141420 Operationshandschuhe
Zad. nr 57 – Zestaw do cewnikowania
Los-Nr.: 57
Zad. nr 58 –Drobny sprzęt stomatologiczny
Los-Nr.: 58
Zad. nr 59 –Pieluchomajtki dla dorosłych
Los-Nr.: 59
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33770000 Hygienepapier
Zad. nr 60 – Filtry oddechowe
Los-Nr.: 60
Zad. nr 61 –Maska medyczna
Los-Nr.: 61
Zad. nr 62 – Zwieracz hydrauliczny AMS z powłoką antybiotykową
Los-Nr.: 62
Zad. nr 63 – Serwety sterylne i operacyjne
Los-Nr.: 63
Zad. nr 64 – Zestaw uniwersalny
Los-Nr.: 64
Zad. nr 65 – Zestaw uniwersalny wzmocniony
Los-Nr.: 65
Zad. nr 66 – Zestaw otolaryngologiczny duży
Los-Nr.: 66
Zad. nr 67 – Zestaw otolaryngologiczny mały
Los-Nr.: 67
Zad. nr 68 – Zestaw do artroskopii kolana
Los-Nr.: 68
Zad. nr 69 – Zestaw urologiczny/ginekologiczny
Los-Nr.: 69
Zad. nr 70 – Zestaw urologiczny -TUR
Los-Nr.: 70
Zad. nr 71 –Zestaw do cięcia cesarskiego
Los-Nr.: 71
Zad. nr 72 – Zestaw do cięcia cesarskiego CITO
Los-Nr.: 72
Zad. nr 73 – Zestaw do operacji biodra
Los-Nr.: 73
Zad. nr 74 – Zestaw do operacji kolana
Los-Nr.: 74
Zad. nr 75 – Zestawy do PCNL
Los-Nr.: 75
Zad. nr 76 – Fartuch chirurgiczny jednorazowy, jałowy
Los-Nr.: 76
Zad. nr 77 – Fartuch chirurgiczny jednorazowy, jałowy - wzmocniony
Los-Nr.: 77
Zad. nr 78 – Fartuchy i prześcieradła
Los-Nr.: 78
Zad. nr 79 – Podkłady na stół operacyjny
Los-Nr.: 79
Zad. nr 80 – Ubranie operacyjne
Los-Nr.: 80
Zad. nr 81 – Bielizna dla pacjentów
Los-Nr.: 81
Zad. nr 82 – Podkłady papierowe
Los-Nr.: 82
Zad. nr 83 – Podkłady papierowe ginekologiczne i śliniaki stomatologiczne
Los-Nr.: 83
Zad. nr 84 – Pokrowce higieniczne
Los-Nr.: 84
Zad. nr 85 – Spodenki włókninowe
Los-Nr.: 85
Zad. nr 86 – Osłony na akcesoria
Los-Nr.: 86
Zad. nr 87 – Czepki operacyjne - hełm oraz przedłużony
Los-Nr.: 87
Zad. nr 88 – Pościel jednorazowa
Los-Nr.: 88
Zad. nr 89 – Akcesoria dodatkowe
Los-Nr.: 89
Zad. nr 90 – Igły do wkłuć podpajęczynówkowych PENCIL POiNT
Los-Nr.: 90
Zad. nr 91 – Gaz kalibracyjny
Los-Nr.: 91
Zad. nr 92 – Papierowe ustniki do spirometru
Los-Nr.: 92
Zad. nr 93 – Papierowe ustniki
Los-Nr.: 93
Zad. nr 94 –Rękawice jałowe do cytostatyków
Los-Nr.: 94
Zad. nr 95 – Fartuchy chirurgiczne jałowe do cytostatyków
Los-Nr.: 95