Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitie "PRODUSE DE CURATENIE"
Referenznummer der Bekanntmachung: 4026712_2020_PAAPD1148234
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39830000 Reinigungsmittel
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dispenser pentru servetele pliate tip ZZ din hartie
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39830000 Reinigungsmittel
Detergent/dezinfectant de toalete/ alte suprafete
Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Manusi de unica folosinta transparente
Los-Nr.: 27
Detergent automat pentru pardoseli
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Saci menajeri negri 120 l
Los-Nr.: 45
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
Pungi tip maieu biodegradabile 5 kg
Los-Nr.: 41
solutie pentru curatat inox
Los-Nr.: 59
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Sapun lichid pentru nou-nascuti
Los-Nr.: 52
Linguri de unica folosinta
Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Caserola meniu 2 compartimente pvc
Los-Nr.: 5
Dispozitiv spalat geamuri
Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Tableta anticalcar pentru vasul de toaleta
Los-Nr.: 61
Pahare unică folosință carton
Los-Nr.: 32
Perie pentru spalat instrumentar cu peri sintetic
Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Solutie pentru cuptor si aragaz
Los-Nr.: 58
Solutie pentru indepartarea petelor de pe rufe colorate si albe
Los-Nr.: 60
Saci menajeri negri 240 l
Los-Nr.: 46
Detergent lichid manual de pardoseala
Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Set tacam cutit, lingura, furculita, servetel unica folosinta
Los-Nr.: 54
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Detergent automat pudra pentru rufe
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
Servetele pliate tip ZZ din hartie
Los-Nr.: 53
Detergent lichid pentru vase
Los-Nr.: 12
Dozator automat cu senzor pentru sapun lichid
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Folie de aluminiu alimentara
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Saci menajeri negri 300 l
Los-Nr.: 47
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Perie pentru plafon cu maner telescopic
Los-Nr.: 34
Perie pentru spalat instrumentar cu peri inox
Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Perie pentru dusumea/pardoseli cu coada
Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55