Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Wdrożenie platformy e-usług zdrowotnych wraz z rozbudową infrastruktury IT” realizowane w ramach projektu: „Rozwój elektronicznych form komunikacji w Zespole Opieki Zdrowotnej w Szczytnie”, współfina
Numer referencyjny: ZOZ-7/2021
II.1.2)Główny kod CPV48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne - RC03 - RC05
II.1.4)Krótki opis:
- Część nr 1 - Zadanie I: Rozbudowa systemu oprogramowania HIS/ERP; wartość szacunkowa: 1 225 000,00 zł;
- Część nr 2 - Zadanie II: Dostawa sprzętu komputerowego; wartość szacunkowa: 140 000,00 zł;
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213000 Komputery osobiste
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 2 (Zadanie nr 2): Dostawa sprzętu komputerowego - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w Załączniku nr 5 pkt 9; SWZ