Lieferungen - 269492-2022
Lettland-Daugavpils: Lehrmittel und -geräte
2022/S 098-269492
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Daugavpils Inovāciju centra tematisko pasākumu un programmu nodrošinājums un aprīkojuma piegāde koprades laboratorijai projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” Nr.NFI/IC/VIAA/2020/4 ietvaros
Referenznummer der Bekanntmachung: DPP 2022/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39162200 Lehrmittel und -geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Robotu un datortehnikas noma izglītojošām programmām STEM un uzņēmējdarbības jomā
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213100 Tragbare Computer
31681500 Aufladegeräte
30213200 Tablettcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3D printeru komplekta piegāde koprades telpai
Los-Nr.: 7
30121400 Vervielfältigungsgeräte