Lieferungen - 269558-2022
Rumänien-Cisnădie: Medizinische Geräte
2022/S 098-269558
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2021/S 126-331427)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
“Achizitia de echipamente medicale si echipamente de protectie in cadrul proiectului “Consolidarea capacitatii de gestionare a crizei sanitare COVID-19 la Spitalul Orasenesc Cisnadie, SMIS 139865 -Lot 1-28 “
Referenznummer der Bekanntmachung: POIM012021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Spitalul Orasanesc Cisnadie in calitate de A.C. achizitioneaza echipamente medicale si echipamente de protectie , pentru dotarea si echiparea unitatii medicale constand in:
LOT 1 conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 2, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 3, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 4, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 5, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 6, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 7, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 8, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 9, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 10, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 11, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 12, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 13, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 14, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 15, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 16, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 17, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 18, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 19, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 20, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 21, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 22, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 23, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 24, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 25, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 26, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 27, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
LOT 28, conform specificatiilor din caietul de sarcini,inclusiv anexe
Operatorii economici, posibil ofertanti pot transmite solicitari de clarificari cu maxim 9 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor iar autoritatea contractanta are obligatia de a raspunde cu cel mult 6 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.