VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: III.1.1
Stelle des zu berichtigenden Textes: Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru zawodowego lub handlowego /Wykaz i krótki opis warunków/pkt.2
Anstatt:
2. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu
na podstawie art. 108 ust. 1 Ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 Ustawy.
5. Jeżeli Wykonawcy zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, Zamawiający zbada,
czy nie zachodzą wobec tego Podwykonawcy podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem
Wykonawcy.
2. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy
nie podlegają wykluczeniu na podstawie:
• art. 108 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych,
• art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych
• art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę o służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).