Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.271.1.17.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, dostarczenie oraz instalacja i uruchomienie Systemu Zarządzania Ruchem (SZR) w Świnoujściu, zwanego również jako System ITS. Zamówienie realizowane jest poprzez formułę „zaprojektuj i wybuduj”, zatem składa się z dwóch podstawowych etapów: etapu projektowania i etapu realizacyjnego.