Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa jednorazowego asortymentu oraz endoprotez na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.
Numer referencyjny: ZP/03/2022
II.1.2)Główny kod CPV33183200 Protezy ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowego asortymentu oraz endoprotez na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.
Asortyment i ilości a także wymagania jakościowe w odniesieniu do przedmiotu zamówienia szczegółowo określa Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja asortymentowo-ilościowa), a warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projekcie umowy- Załącznik nr 3
Przedmiot zamówienia stanowi jedno zadanie podzielone na 5 części.