Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на нетна активна електрическа енергия
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Предметът на обществената поръчка включва избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия на ниско и средно напрежение и координатор на стандартна балансираща група за обектите от състава на Военновъздушните сили за период от 12 месеца.