Dienstleistungen - 270077-2022
Submission deadline has been amended by:  380667-2022
Magyarország-Budapest: Távközlési szolgáltatások
2022/S 098-270077
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobil távközlési szolgáltatások biztosítása
Hivatkozási szám: EKR000607122022
II.1.2)Fő CPV-kód
64200000 Távközlési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Mobil távközlési szolgáltatások biztosítása Szolgáltatási szerződés keretében
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
32250000 Mobiltelefonok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az Ajánlatkérő Mobil telekommunikációs szolgáltatások biztosítására kéri az ajánlatot. A közbeszerzési eljárás dokumentumaiban, a szerződésben foglalt hang és adatátviteli szolgáltatásoknak működnie kell belföldön és külföldön roaming segítségével.
A beszéd- és adatátviteli szolgáltatásnak minimum 4G, ahol a szolgáltatás már rendelkezésre áll 5G, valamint a szolgáltatás időtartama alatti aktuális technológiát egyaránt le kell fednie.
M2M telemetria szolgáltatás, melyhez Ajánlatkérő egyedi fejlesztései alapján, a használt eszközök közvetlenül csatlakoztathatók legyenek. Az igénybe vett szolgáltatás az Ajánlatkérő által használt eszközök adatainak mérésére, közlekedési eszközök, jelző berendezések vezérlésére, befolyásolására vagy adatátvitelére szolgál. A berendezések fix IP címről, VPN kapcsolaton keresztül, vagy dinamikus IP címről kell tudjanak kapcsolódni, önálló APN-be szervezve.
Az Ajánlattevőnek biztosítania kell a kül-, és beltéri lefedettséget, illetve a megfelelő kapacitást az Ajánlatkérő teljes működési területén, az alábbiak szerint: Pest megyében külső lefedettség, valamint a cég központi és főbb telephelyein beltéri lefedettség biztosítása.
Ajánlatkérő az alábbi előfizetés mennyiséget vállalja és kívánja igénybe venni:
- Vállalt 1500 db hangelőfizetés +30% opció
- Vállalt 1900 GB/hónap adatforgalom +30% opció
- Vállalt 900 GB/hónap telemetria adatforgalom +30% opció
Ajánlatkérő rögzíti, hogy az Opciós mennyiségek esetében az elszámolás alapját Ajánlattevő ajánlatában megadott egységárak képezik az alábbiak figyelembevételével:
- A hangelőfizetésre vonatkozó szolgáltatás esetén az Alapmennyiségen felüli opciós előfizetések is az Alapmennyiség szerinti egységáron kerülnek elszámolásra.
- Az adatforgalomra és telemetria adatforgalomra vonatkozó szolgáltatás esetén az Alapmennyiségen felüli opciós mennyiségek is az Alapmennyiség szerinti egységáron, együttesen kerülnek elszámolásra, az Alap- és Opciós mennyiséget meghaladó mennyiségek elszámolása esetén Ajánlattevő ajánlatában külön tételként megjelölt egységár képezi.
Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza, mely szerint: ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ezekben a konkrét esetekben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett „vagy azzal egyenértékű” terminust minden esetben alkalmazza Ajánlatkérő, azt minden esetben érteni kell, ajánlattevők eszerint tehetik meg ajánlatukat.
Az egyenértékűséget az ajánlatban az ajánlattevőnek kell igazolnia külön nyilatkozattal, megadva azt a terméket, mely esetében egyenértékű ajánlatot tesz, megnevezve az egyenértékűség objektív bizonyítékát.