Dienstleistungen - 270101-2022
Polen-Warschau: Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
2022/S 098-270101
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dozór i ochrona mienia Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej przy ul. Koszykowej 79 oraz Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie
Referenznummer der Bekanntmachung: 23/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest dozór i ochrona mienia Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej przy ul. Koszykowej 79 oraz Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie (kod CPV: 79710000-4). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy”, oddzielnie dla każdej części, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 982 926.83 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dozór i ochrona mienia Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej przy ul. Koszykowej 79 w Warszawie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dozór i ochrona mienia Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie
Los-Nr.: 2