Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY UL. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO - ZADANIE 1 oraz WYKONANIE AKTUALIZACJI DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY CIĄGU PIESZO – ROWEROWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ - ZADANIE 2
Referenznummer der Bekanntmachung: 87/99-22/IZ/26/U/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY UL. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ, NA ODCINKU OD UL. KORZENNEJ DO UL. JANA III SOBIESKIEGO – ZADANIE 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
WYKONANIE AKTUALIZACJI DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY CIĄGU PIESZO – ROWEROWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ, NA ODCINKU OD UL. KOPYTKO DO UL. TARTACZNEJ – ZADANIE 2
Los-Nr.: 2