Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 270109-2022
Submission deadline has been amended by:  362622-2022
Česko-Brno: Poradenské služby v oblasti řízení projektů
2022/S 098-270109
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
„Dotační, projektové a energetické poradenství v rámci projektu FVE systém na střechách budov ve vlastnictví Statutárního města Brna“
II.1.2)Hlavní kód CPV
72224000 Poradenské služby v oblasti řízení projektů
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je poskytnutí služeb spočívajících v komplexní a systematické projektové a procesní podpoře při přípravě a realizaci dotačních projektů zadavatele v rámci instalace FVE systému na střechách budov ve vlastnictví Statutárního města Brna a poskytování služeb s tím spojených, včetně vypracování energetických posudků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 95 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: