Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Αγορά υπηρεσιών για έλεγχο του Συστήματος Διαχείρισης Επιχειρησιακών Πόρων(ERP)-ΓΛ 9/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72800000 Computerrevision und -prüfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Η Παροχή Υπηρεσιών για α) συγγραφή σεναρίων ελέγχου αποδοχής του συστήματος β) ανάπτυξη σεναρίων ελέγχου τροποποιώντας τα σενάρια ελέγχου του συστήματος που περιέγραψε και έλεγξε η εταιρεία που αναπτύσσει το σύστημα γ) εκτέλεση σεναρίων ελέγχου για αποδοχή του συστήματος και επανεκτέλεση των σεναρίων ελέγχου που θα αποτύχουν, όπως προσδιορίζεται αναλυτικά στα Έγγραφα Διαγωνισμού, που εντάσσεται στην κατηγορία 72800000.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 334 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72800000 Computerrevision und -prüfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: